Asansör Servisiyiz

Asansör Bakımı, Asansör Servisi

Yürüyen Bant Servisi

Yürüyen Bant Servisi

Yürüyen Bant Bakım Servisiyiz


Yürüyen bant teknik servis ihtiyaçlarınızda Türkiye’de çeşitli noktalardaki servislerimiz size çözümler sunabilir. Garantili yedek parça kaliteli servis sloganı ile "Asansör" servis sektöründe öncü firma olmayı başardık.


Ağustos 2018 / Servisiyiz.org

Özel Yürüyen Bant Servisi

Uzman "Yürüyen Bant Servis" personellerimizle tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak.


https://asansor.servisiyiz.org/yuruyen-bant-servisi/

Yürüyen Bant Bakım Firması


Yürüyen Bant imalat yada üretiminde 35 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan İstanbul asansör servisi marka bağımsız olarak işletilen, yürüyen bant firmalarından oluşan bir gruptur. Yürüyen bant imalat, montaj ve bakım servisi gibi çeşitli konularda hizmet vermektedir. Türkiye genelinde lider yürüyen bant firması olarak asansör yönetmeliğine uygun projelerimiz ve yüksek kaliteli hizmet sunmaya adanmış tam eğitimli profesyonel mühendislerden oluşan bir ekibimiz var.


7/24 acil asansör servisi

Yürüyen bant firması: yürüyen bant tamiri, özel asansör tasarımları, binalardaki asansör ihtiyaçlarını karşılamak için farklı tipteki tüm asansörlerin kurulumunu yapmaktadır. Yürüyen bant modelleri ve diğer yürüyen bant proje örnekleri güvenlik şartlarına ve yönetmeliğe uygun olarak dizayn edilmektedir. Binanız için farklı asansör modellerini incelemek isterseniz, lütfen yürüyen bant bakım servisini arayarak randevu talep edin.


En Çok Tercih Edilen Firma
Diğer müşterimiz gibi sizde memnun kalacaksınız.


Yürüyen bant servisi olarak İstanbul başta olmak üzere diğer illerde de asansör arıza ekiplerimiz olmakla birlikte zamanında orada olup sizlere yürüyen bant arızaları ve çözümleri hakkında servis sağlayabilmek için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz.

Yürüyen bant servisi tarafından üstlenilen her yürüyen bant bakım, onarım, tamir projesinin, büyük veya küçük olsun eğitimli, deneyimli asansör uzmanları tarafından memnuniyetle tamamlanacağı konusunda eminiz. Yürüyen bant bakımı; yanlış kullanım, doğal felaket, basit yıpranma veya arıza nedeniyle asansörün servis dışı olma durumunda yürüyen bant parçalarının tekrar çalışır halde olması için hızlı, uygun maliyetli, oluşabilecek özel durumlarda kapsamlı acil yürüyen bant tamiri hizmeti sunar.

Asansör panosu ve kumanda imalatı

Benzersiz yürüyen bant çözümleri gerektiğinde size ev asansörü, bina yada apartman asansörleri, servis asansörü, yolcu asansörü, jet asansörü, elektrikli asansör, engelliler için asansörlerin yanı sıra özel siparişleriniz için asansör üretebiliriz. Bu asansörlerin düzenli asansör bakımlarını yapabiliriz. Kalitenin en üst düzeyde tutulmasını ve en karmaşık yürüyen bant arızalarının çabuk düzeltilmesini sağlamak için her ay denetlenen personelimizden yardım alın.

Yürüyen bant servis merkezi asansör uzmanları tarafından yönetilir ve işletilir. Asansör sistemlerinde durum tespit raporu, asansör deprem sensörü, elektrik panosu, güç kaynağı, elektirk projesi ve tesisatı, asansör led aydınlatma, asansör güvenlik sistemleri, teknik, mekanik, yazılım, mikroişlemci teknolojisine kadar en güncel şekilde bakım yapan ve asansör üretiminde kendini kanıtlamış yürüyen bant servisiyiz. Tüm illerde 7/24 mobil yürüyen bant servis araçlarımızda 2017 model alet ve ekipmanlarımız hazır bulunmaktadır. Olası acil müdahale gerektiren durumlarda en hızlı asansör tamiri olanağı ve yürüyen bant bakımı sunuyoruz.


Asansör Bakımı Yaptırdınız mı?

Sunduğumuz kapsamlı hizmetler yürüyen bant projenizin tamamen tarafımızdan yönetildiği anlamına gelir. Yürüyen bant üretimi ile başlayıp montajı bitirdikten sonra eğer ihtiyaç duyarsanız periyodik yürüyen bant bakımı gibi başka avantajlarda sağlayabiliriz.

Yürüyen bant servisi, asansör bakımı, onarımı ve modernizasyonunun büyük bir bölümünü kapsamaktadır. Servislerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ücretsiz bilgi almak için bugün bizi arayın.

Yürüyen Bant Bakım Programı


Yürüyen bant servisi’nin uzmanlık alanı asansör bakımı ve onarımıdır. Profesyonel acil servis ekibimiz hizmetinizdedir.

Yürüyen bant servisi ile ilgili Türkiye'deki tüm illeri ve bağlantılı ilçeleri kapsıyoruz ve asansörünüzün düzenli bakımından emin olmak için planlı koruyucu bakım öneriyoruz.

Yürüyen bant servisi size sunduğu asansör arızalarını önleyici asansör bakım programının odak noktası, potansiyel ekipman arızaları ve arızaları meydana getiren problemleri çözmektir. Bu amaç doğrultusunda asansörün montaj yada bakım tarihi ve kullanım sıklığı göz önüne alınarak, asansörlerin birçok türü ve sınıfının her biri için özel yürüyen bant bakım prosedürleri oluşturarak gerçekleştiriyoruz. Yürüyen bant projelerimiz elektronik ortamda tutulur ve herhangi bir soruna hızlı bir şekilde cevap vermek ve derhal düzeltmek için haftada yedi gün, 24 saat sahada görev yapan yürüyen bant teknisyenlerine iletilir.

Asansör Servisiyiz, genç ve dinamik bir ekip olarak Yürüyen Bant servisinde %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet veriyor.


Asansörünüz yeşil etikete sahip mi?

Çalışmayan yürüyen bant yada aktif olarak çalışan asansörün bakıma muhtaç durumda olup olmadığını öğrenmek için yürüyen bant firmaları ile iletişime geçin. Unutulmamalıdır ki asansör arıza maliyetlerini ve mağduriyetleri gidermenin ZORUNLU ve en önemli yolu en az 12 ayda bir asansör bakımı yaptırmaktır.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda bir defalık asansör tamiri, acil durum onarımları, günün 24 saati veya uzun süreli bir asansör bakım sözleşmesi sunabiliriz.

Özel hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek veya yürüyen bant projenizin detayları için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Telefon numaramızdan bizi arayın, size en yakın yürüyen bant servis ekibimizi yönlendirelim.

Bina, apartman, dubleks villa, müstakil ev, konut tipi insan asansörleri katlar arası erişimi kolaylaştırdığı gibi hareket kabiliyeti ve kolaylık faktörlerinden dolayı genellikle evinizin değerini önemli ölçüde artırabilir. Birçok kişi, bir ev asansörünün artık lüks evlerin bir özelliği olmadığını artık keşfetti. Deneyimli satış danışmanlarımız, sorularınıza cevap bulabilir ve geniş bir yelpazede asansör seçeneklerinden seçim yapmanıza yardımcı olabilir. Hizmet personelimiz 24 saat acil servis için hazırdır. Teknik ve güvenlik konusunda eğitilmiş asansör tekniknisyenlerimiz, mühendislerimiz, ülkemizde mükemmel saha denetimi oluşturmuştur. İstanbul'un tamamında ve farklı illerde insan asansörü, yük asansörü, monsarj asansörü, engelli asansör parçaları ve servis ihtiyaçlarını karşılamaya hazırdır.

Yürüyen Bant Yenileme (Modernizasyon) Revizyon


Zamanla asansörlerin parçaları sık ve ağır kullanım sonucu yıpranma ve eskime ile karşı karşıya kalır. Bir noktadan sonra yürüyen bant yenileme ihtiyacınız olacağı kaçınılmazdır. Yürüyen bant servisinin yaptığı asansörünüz olsun ya da yada başka firmaların asansörleri, tüm asansör grupları için yenileme işlemi geçerlidir. Temiz ve modern bir ortam sunmanın yanı sıra hem tam işlevsel hem de güvenilir yürüyen bant sistemine sahip olmak önemlidir.

Modernizasyon (asansör yenileme) hizmetimiz, asansörün iç mekanizmasını ve mekan tasarımını yükselttiğimiz asansör yenilmeyi içeriyor. Tüm asansör revizyon işlemleri tecrübeli profesyoneller yani yürüyen bant servisi tarafından gerçekleştirilir, böylece işin güvenliği ve kalitesi konusundaki güveniniz tam olur.

Yürüyen bant yenileme ekibinde asansör teknolojisi ve tasarımı konusunda uzman kişiler görev alır. Asansör yenileme talebi olduğunda adresinize gelen bu özel ekip mevcut asansör sisteminizi analiz eder ve sistemin genel performasını ve kullanıcıların memnuniyetini artırabilecek uygun maliyetli ekipman güncellemelerini önerir. Modernleşmenin pahalı olması gerekmez. Asansör servisi estetik hedeflerinizi ve bütçe kısıtlamalarınızı karşılamak için size özel asansör tasarlayabilir.

Neden Servisiyiz.org - "yürüyen bant Servisini " Tercih Etmeliyim?

  • Doğrudan yerel yürüyen bant servisi
  • Planlı koruyucu yürüyen bant bakım programaları
  • 7/24 acil yürüyen bant müdahale ve tamir
  • Yürüyen bant Yedek Parça Garantisi
  • Projenize özel yürüyen bant tasarımı

Ayrıca sürekli gelişen teknoloji doğrultusunda çalışanlarımıza verdiğimiz eğitim ile çağdaş ve kaliteli hizmeti sağlıyoruz. Size de hizmet vermek dileği ile saygılarımızla...


Yürüyen Bant Teknisyeni İş İlanı Bölümü


Firmamız yürüyen bant teknik servis elemanı arayan asansör firmaları, iş ilanları veren kurumsal teknoloji şirketleri ile ortak çalışmalar yaparak iş imkanı sağlamaktadır. Tek başına yada bir ekiple birlikte, bizimle çalışan yüzlerce yürüyen bant teknisyeni gibi sende iş bulabilirsin. Kendime güveniyorum, tecrübeliyim yürüyen bant donanımından yada yazılımından anlarım iş arıyorum diyorsan zaman kaybetme. Yapman gereken aşağıdaki facebook sayfasından bize ulaşmaktır. Sayfamızı beğenmeyi, çevrendeki diğer arkadaşlarınla paylaşmayı unutma!     

Asansör Firmaları, Asansör Servisleri, Asansör Teknik Servisi