Asansör Servisiyiz

Asansör Bakımı, Asansör Servisi

İnsan Asansörü Servisi

İnsan Asansörü Servisi

İnsan Asansörü Bakım Servisiyiz


İnsan asansörü teknik servis ihtiyaçlarınızda Türkiye’de çeşitli noktalardaki servislerimiz size çözümler sunabilir. Garantili yedek parça kaliteli servis sloganı ile "Asansör" servis sektöründe öncü firma olmayı başardık.


Ağustos 2018 / Servisiyiz.org

Özel İnsan Asansörü Servisi

Uzman "İnsan Asansörü Servis" personellerimizle tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak.


https://asansor.servisiyiz.org/insan-asansoru-servisi/

İnsan Asansörü Bakım Firması


İnsan Asansörü imalat yada üretiminde 35 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan İstanbul asansör servisi marka bağımsız olarak işletilen, insan asansörü firmalarından oluşan bir gruptur. İnsan asansörü imalat, montaj ve bakım servisi gibi çeşitli konularda hizmet vermektedir. Türkiye genelinde lider insan asansörü firması olarak asansör yönetmeliğine uygun projelerimiz ve yüksek kaliteli hizmet sunmaya adanmış tam eğitimli profesyonel mühendislerden oluşan bir ekibimiz var.


7/24 acil asansör servisi

İnsan asansörü firması: insan asansörü tamiri, özel asansör tasarımları, binalardaki asansör ihtiyaçlarını karşılamak için farklı tipteki tüm asansörlerin kurulumunu yapmaktadır. İnsan asansörü modelleri ve diğer insan asansörü proje örnekleri güvenlik şartlarına ve yönetmeliğe uygun olarak dizayn edilmektedir. Binanız için farklı asansör modellerini incelemek isterseniz, lütfen insan asansörü bakım servisini arayarak randevu talep edin.


En Çok Tercih Edilen Firma
Diğer müşterimiz gibi sizde memnun kalacaksınız.


İnsan asansörü servisi olarak İstanbul başta olmak üzere diğer illerde de asansör arıza ekiplerimiz olmakla birlikte zamanında orada olup sizlere insan asansörü arızaları ve çözümleri hakkında servis sağlayabilmek için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz.

İnsan asansörü servisi tarafından üstlenilen her insan asansörü bakım, onarım, tamir projesinin, büyük veya küçük olsun eğitimli, deneyimli asansör uzmanları tarafından memnuniyetle tamamlanacağı konusunda eminiz. İnsan asansörü bakımı; yanlış kullanım, doğal felaket, basit yıpranma veya arıza nedeniyle asansörün servis dışı olma durumunda insan asansörü parçalarının tekrar çalışır halde olması için hızlı, uygun maliyetli, oluşabilecek özel durumlarda kapsamlı acil insan asansörü tamiri hizmeti sunar.

Asansör panosu ve kumanda imalatı

Benzersiz insan asansörü çözümleri gerektiğinde size ev asansörü, bina yada apartman asansörleri, servis asansörü, yolcu asansörü, jet asansörü, elektrikli asansör, engelliler için asansörlerin yanı sıra özel siparişleriniz için asansör üretebiliriz. Bu asansörlerin düzenli asansör bakımlarını yapabiliriz. Kalitenin en üst düzeyde tutulmasını ve en karmaşık insan asansörü arızalarının çabuk düzeltilmesini sağlamak için her ay denetlenen personelimizden yardım alın.

İnsan asansörü servis merkezi asansör uzmanları tarafından yönetilir ve işletilir. Asansör sistemlerinde durum tespit raporu, asansör deprem sensörü, elektrik panosu, güç kaynağı, elektirk projesi ve tesisatı, asansör led aydınlatma, asansör güvenlik sistemleri, teknik, mekanik, yazılım, mikroişlemci teknolojisine kadar en güncel şekilde bakım yapan ve asansör üretiminde kendini kanıtlamış insan asansörü servisiyiz. Tüm illerde 7/24 mobil insan asansörü servis araçlarımızda 2017 model alet ve ekipmanlarımız hazır bulunmaktadır. Olası acil müdahale gerektiren durumlarda en hızlı asansör tamiri olanağı ve insan asansörü bakımı sunuyoruz.


Asansör Bakımı Yaptırdınız mı?

Sunduğumuz kapsamlı hizmetler insan asansörü projenizin tamamen tarafımızdan yönetildiği anlamına gelir. İnsan asansörü üretimi ile başlayıp montajı bitirdikten sonra eğer ihtiyaç duyarsanız periyodik insan asansörü bakımı gibi başka avantajlarda sağlayabiliriz.

İnsan asansörü servisi, asansör bakımı, onarımı ve modernizasyonunun büyük bir bölümünü kapsamaktadır. Servislerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ücretsiz bilgi almak için bugün bizi arayın.

İnsan Asansörü Bakım Programı


İnsan asansörü servisi’nin uzmanlık alanı asansör bakımı ve onarımıdır. Profesyonel acil servis ekibimiz hizmetinizdedir.

İnsan asansörü servisi ile ilgili Türkiye'deki tüm illeri ve bağlantılı ilçeleri kapsıyoruz ve asansörünüzün düzenli bakımından emin olmak için planlı koruyucu bakım öneriyoruz.

İnsan asansörü servisi size sunduğu asansör arızalarını önleyici asansör bakım programının odak noktası, potansiyel ekipman arızaları ve arızaları meydana getiren problemleri çözmektir. Bu amaç doğrultusunda asansörün montaj yada bakım tarihi ve kullanım sıklığı göz önüne alınarak, asansörlerin birçok türü ve sınıfının her biri için özel insan asansörü bakım prosedürleri oluşturarak gerçekleştiriyoruz. İnsan asansörü projelerimiz elektronik ortamda tutulur ve herhangi bir soruna hızlı bir şekilde cevap vermek ve derhal düzeltmek için haftada yedi gün, 24 saat sahada görev yapan insan asansörü teknisyenlerine iletilir.

Asansör Servisiyiz, genç ve dinamik bir ekip olarak İnsan Asansörü servisinde %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet veriyor.


Asansörünüz yeşil etikete sahip mi?

Çalışmayan insan asansörü yada aktif olarak çalışan asansörün bakıma muhtaç durumda olup olmadığını öğrenmek için insan asansörü firmaları ile iletişime geçin. Unutulmamalıdır ki asansör arıza maliyetlerini ve mağduriyetleri gidermenin ZORUNLU ve en önemli yolu en az 12 ayda bir asansör bakımı yaptırmaktır.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda bir defalık asansör tamiri, acil durum onarımları, günün 24 saati veya uzun süreli bir asansör bakım sözleşmesi sunabiliriz.

Özel hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek veya insan asansörü projenizin detayları için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Telefon numaramızdan bizi arayın, size en yakın insan asansörü servis ekibimizi yönlendirelim.

Bina, apartman, dubleks villa, müstakil ev, konut tipi insan asansörleri katlar arası erişimi kolaylaştırdığı gibi hareket kabiliyeti ve kolaylık faktörlerinden dolayı genellikle evinizin değerini önemli ölçüde artırabilir. Birçok kişi, bir ev asansörünün artık lüks evlerin bir özelliği olmadığını artık keşfetti. Deneyimli satış danışmanlarımız, sorularınıza cevap bulabilir ve geniş bir yelpazede asansör seçeneklerinden seçim yapmanıza yardımcı olabilir. Hizmet personelimiz 24 saat acil servis için hazırdır. Teknik ve güvenlik konusunda eğitilmiş asansör tekniknisyenlerimiz, mühendislerimiz, ülkemizde mükemmel saha denetimi oluşturmuştur. İstanbul'un tamamında ve farklı illerde insan asansörü, yük asansörü, monsarj asansörü, engelli asansör parçaları ve servis ihtiyaçlarını karşılamaya hazırdır.

İnsan Asansörü Yenileme (Modernizasyon) Revizyon


Zamanla asansörlerin parçaları sık ve ağır kullanım sonucu yıpranma ve eskime ile karşı karşıya kalır. Bir noktadan sonra insan asansörü yenileme ihtiyacınız olacağı kaçınılmazdır. İnsan asansörü servisinin yaptığı asansörünüz olsun ya da yada başka firmaların asansörleri, tüm asansör grupları için yenileme işlemi geçerlidir. Temiz ve modern bir ortam sunmanın yanı sıra hem tam işlevsel hem de güvenilir insan asansörü sistemine sahip olmak önemlidir.

Modernizasyon (asansör yenileme) hizmetimiz, asansörün iç mekanizmasını ve mekan tasarımını yükselttiğimiz asansör yenilmeyi içeriyor. Tüm asansör revizyon işlemleri tecrübeli profesyoneller yani insan asansörü servisi tarafından gerçekleştirilir, böylece işin güvenliği ve kalitesi konusundaki güveniniz tam olur.

İnsan asansörü yenileme ekibinde asansör teknolojisi ve tasarımı konusunda uzman kişiler görev alır. Asansör yenileme talebi olduğunda adresinize gelen bu özel ekip mevcut asansör sisteminizi analiz eder ve sistemin genel performasını ve kullanıcıların memnuniyetini artırabilecek uygun maliyetli ekipman güncellemelerini önerir. Modernleşmenin pahalı olması gerekmez. Asansör servisi estetik hedeflerinizi ve bütçe kısıtlamalarınızı karşılamak için size özel asansör tasarlayabilir.

Neden Servisiyiz.org - "insan asansörü Servisini " Tercih Etmeliyim?

  • Doğrudan yerel insan asansörü servisi
  • Planlı koruyucu insan asansörü bakım programaları
  • 7/24 acil insan asansörü müdahale ve tamir
  • İnsan asansörü Yedek Parça Garantisi
  • Projenize özel insan asansörü tasarımı

Ayrıca sürekli gelişen teknoloji doğrultusunda çalışanlarımıza verdiğimiz eğitim ile çağdaş ve kaliteli hizmeti sağlıyoruz. Size de hizmet vermek dileği ile saygılarımızla...


İnsan Asansörü Teknisyeni İş İlanı Bölümü


Firmamız insan asansörü teknik servis elemanı arayan asansör firmaları, iş ilanları veren kurumsal teknoloji şirketleri ile ortak çalışmalar yaparak iş imkanı sağlamaktadır. Tek başına yada bir ekiple birlikte, bizimle çalışan yüzlerce insan asansörü teknisyeni gibi sende iş bulabilirsin. Kendime güveniyorum, tecrübeliyim insan asansörü donanımından yada yazılımından anlarım iş arıyorum diyorsan zaman kaybetme. Yapman gereken aşağıdaki facebook sayfasından bize ulaşmaktır. Sayfamızı beğenmeyi, çevrendeki diğer arkadaşlarınla paylaşmayı unutma!     

Asansör Firmaları, Asansör Servisleri, Asansör Teknik Servisi