Asansör Servisiyiz

Asansör Bakımı, Asansör Servisi

Engelli Asansörü Servisi

Engelli Asansörü Servisi

Engelli Asansörü Bakım Servisiyiz


Engelli asansörü teknik servis ihtiyaçlarınızda Türkiye’de çeşitli noktalardaki servislerimiz size çözümler sunabilir. Garantili yedek parça kaliteli servis sloganı ile "Asansör" servis sektöründe öncü firma olmayı başardık.


Ağustos 2018 / Servisiyiz.org

Özel Engelli Asansörü Servisi

Uzman "Engelli Asansörü Servis" personellerimizle tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak.


https://asansor.servisiyiz.org/engelli-asansoru-servisi/

Engelli Asansörü Bakım Firması


Engelli Asansörü imalat yada üretiminde 35 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan İstanbul asansör servisi marka bağımsız olarak işletilen, engelli asansörü firmalarından oluşan bir gruptur. Engelli asansörü imalat, montaj ve bakım servisi gibi çeşitli konularda hizmet vermektedir. Türkiye genelinde lider engelli asansörü firması olarak asansör yönetmeliğine uygun projelerimiz ve yüksek kaliteli hizmet sunmaya adanmış tam eğitimli profesyonel mühendislerden oluşan bir ekibimiz var.


7/24 acil asansör servisi

Engelli asansörü firması: engelli asansörü tamiri, özel asansör tasarımları, binalardaki asansör ihtiyaçlarını karşılamak için farklı tipteki tüm asansörlerin kurulumunu yapmaktadır. Engelli asansörü modelleri ve diğer engelli asansörü proje örnekleri güvenlik şartlarına ve yönetmeliğe uygun olarak dizayn edilmektedir. Binanız için farklı asansör modellerini incelemek isterseniz, lütfen engelli asansörü bakım servisini arayarak randevu talep edin.


En Çok Tercih Edilen Firma
Diğer müşterimiz gibi sizde memnun kalacaksınız.


Engelli asansörü servisi olarak İstanbul başta olmak üzere diğer illerde de asansör arıza ekiplerimiz olmakla birlikte zamanında orada olup sizlere engelli asansörü arızaları ve çözümleri hakkında servis sağlayabilmek için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz.

Engelli asansörü servisi tarafından üstlenilen her engelli asansörü bakım, onarım, tamir projesinin, büyük veya küçük olsun eğitimli, deneyimli asansör uzmanları tarafından memnuniyetle tamamlanacağı konusunda eminiz. Engelli asansörü bakımı; yanlış kullanım, doğal felaket, basit yıpranma veya arıza nedeniyle asansörün servis dışı olma durumunda engelli asansörü parçalarının tekrar çalışır halde olması için hızlı, uygun maliyetli, oluşabilecek özel durumlarda kapsamlı acil engelli asansörü tamiri hizmeti sunar.

Asansör panosu ve kumanda imalatı

Benzersiz engelli asansörü çözümleri gerektiğinde size ev asansörü, bina yada apartman asansörleri, servis asansörü, yolcu asansörü, jet asansörü, elektrikli asansör, engelliler için asansörlerin yanı sıra özel siparişleriniz için asansör üretebiliriz. Bu asansörlerin düzenli asansör bakımlarını yapabiliriz. Kalitenin en üst düzeyde tutulmasını ve en karmaşık engelli asansörü arızalarının çabuk düzeltilmesini sağlamak için her ay denetlenen personelimizden yardım alın.

Engelli asansörü servis merkezi asansör uzmanları tarafından yönetilir ve işletilir. Asansör sistemlerinde durum tespit raporu, asansör deprem sensörü, elektrik panosu, güç kaynağı, elektirk projesi ve tesisatı, asansör led aydınlatma, asansör güvenlik sistemleri, teknik, mekanik, yazılım, mikroişlemci teknolojisine kadar en güncel şekilde bakım yapan ve asansör üretiminde kendini kanıtlamış engelli asansörü servisiyiz. Tüm illerde 7/24 mobil engelli asansörü servis araçlarımızda 2017 model alet ve ekipmanlarımız hazır bulunmaktadır. Olası acil müdahale gerektiren durumlarda en hızlı asansör tamiri olanağı ve engelli asansörü bakımı sunuyoruz.


Asansör Bakımı Yaptırdınız mı?

Sunduğumuz kapsamlı hizmetler engelli asansörü projenizin tamamen tarafımızdan yönetildiği anlamına gelir. Engelli asansörü üretimi ile başlayıp montajı bitirdikten sonra eğer ihtiyaç duyarsanız periyodik engelli asansörü bakımı gibi başka avantajlarda sağlayabiliriz.

Engelli asansörü servisi, asansör bakımı, onarımı ve modernizasyonunun büyük bir bölümünü kapsamaktadır. Servislerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ücretsiz bilgi almak için bugün bizi arayın.

Engelli Asansörü Bakım Programı


Engelli asansörü servisi’nin uzmanlık alanı asansör bakımı ve onarımıdır. Profesyonel acil servis ekibimiz hizmetinizdedir.

Engelli asansörü servisi ile ilgili Türkiye'deki tüm illeri ve bağlantılı ilçeleri kapsıyoruz ve asansörünüzün düzenli bakımından emin olmak için planlı koruyucu bakım öneriyoruz.

Engelli asansörü servisi size sunduğu asansör arızalarını önleyici asansör bakım programının odak noktası, potansiyel ekipman arızaları ve arızaları meydana getiren problemleri çözmektir. Bu amaç doğrultusunda asansörün montaj yada bakım tarihi ve kullanım sıklığı göz önüne alınarak, asansörlerin birçok türü ve sınıfının her biri için özel engelli asansörü bakım prosedürleri oluşturarak gerçekleştiriyoruz. Engelli asansörü projelerimiz elektronik ortamda tutulur ve herhangi bir soruna hızlı bir şekilde cevap vermek ve derhal düzeltmek için haftada yedi gün, 24 saat sahada görev yapan engelli asansörü teknisyenlerine iletilir.

Asansör Servisiyiz, genç ve dinamik bir ekip olarak Engelli Asansörü servisinde %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet veriyor.


Asansörünüz yeşil etikete sahip mi?

Çalışmayan engelli asansörü yada aktif olarak çalışan asansörün bakıma muhtaç durumda olup olmadığını öğrenmek için engelli asansörü firmaları ile iletişime geçin. Unutulmamalıdır ki asansör arıza maliyetlerini ve mağduriyetleri gidermenin ZORUNLU ve en önemli yolu en az 12 ayda bir asansör bakımı yaptırmaktır.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda bir defalık asansör tamiri, acil durum onarımları, günün 24 saati veya uzun süreli bir asansör bakım sözleşmesi sunabiliriz.

Özel hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek veya engelli asansörü projenizin detayları için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Telefon numaramızdan bizi arayın, size en yakın engelli asansörü servis ekibimizi yönlendirelim.

Bina, apartman, dubleks villa, müstakil ev, konut tipi insan asansörleri katlar arası erişimi kolaylaştırdığı gibi hareket kabiliyeti ve kolaylık faktörlerinden dolayı genellikle evinizin değerini önemli ölçüde artırabilir. Birçok kişi, bir ev asansörünün artık lüks evlerin bir özelliği olmadığını artık keşfetti. Deneyimli satış danışmanlarımız, sorularınıza cevap bulabilir ve geniş bir yelpazede asansör seçeneklerinden seçim yapmanıza yardımcı olabilir. Hizmet personelimiz 24 saat acil servis için hazırdır. Teknik ve güvenlik konusunda eğitilmiş asansör tekniknisyenlerimiz, mühendislerimiz, ülkemizde mükemmel saha denetimi oluşturmuştur. İstanbul'un tamamında ve farklı illerde insan asansörü, yük asansörü, monsarj asansörü, engelli asansör parçaları ve servis ihtiyaçlarını karşılamaya hazırdır.

Engelli Asansörü Yenileme (Modernizasyon) Revizyon


Zamanla asansörlerin parçaları sık ve ağır kullanım sonucu yıpranma ve eskime ile karşı karşıya kalır. Bir noktadan sonra engelli asansörü yenileme ihtiyacınız olacağı kaçınılmazdır. Engelli asansörü servisinin yaptığı asansörünüz olsun ya da yada başka firmaların asansörleri, tüm asansör grupları için yenileme işlemi geçerlidir. Temiz ve modern bir ortam sunmanın yanı sıra hem tam işlevsel hem de güvenilir engelli asansörü sistemine sahip olmak önemlidir.

Modernizasyon (asansör yenileme) hizmetimiz, asansörün iç mekanizmasını ve mekan tasarımını yükselttiğimiz asansör yenilmeyi içeriyor. Tüm asansör revizyon işlemleri tecrübeli profesyoneller yani engelli asansörü servisi tarafından gerçekleştirilir, böylece işin güvenliği ve kalitesi konusundaki güveniniz tam olur.

Engelli asansörü yenileme ekibinde asansör teknolojisi ve tasarımı konusunda uzman kişiler görev alır. Asansör yenileme talebi olduğunda adresinize gelen bu özel ekip mevcut asansör sisteminizi analiz eder ve sistemin genel performasını ve kullanıcıların memnuniyetini artırabilecek uygun maliyetli ekipman güncellemelerini önerir. Modernleşmenin pahalı olması gerekmez. Asansör servisi estetik hedeflerinizi ve bütçe kısıtlamalarınızı karşılamak için size özel asansör tasarlayabilir.

Neden Servisiyiz.org - "engelli asansörü Servisini " Tercih Etmeliyim?

  • Doğrudan yerel engelli asansörü servisi
  • Planlı koruyucu engelli asansörü bakım programaları
  • 7/24 acil engelli asansörü müdahale ve tamir
  • Engelli asansörü Yedek Parça Garantisi
  • Projenize özel engelli asansörü tasarımı

Ayrıca sürekli gelişen teknoloji doğrultusunda çalışanlarımıza verdiğimiz eğitim ile çağdaş ve kaliteli hizmeti sağlıyoruz. Size de hizmet vermek dileği ile saygılarımızla...


Engelli Asansörü Teknisyeni İş İlanı Bölümü


Firmamız engelli asansörü teknik servis elemanı arayan asansör firmaları, iş ilanları veren kurumsal teknoloji şirketleri ile ortak çalışmalar yaparak iş imkanı sağlamaktadır. Tek başına yada bir ekiple birlikte, bizimle çalışan yüzlerce engelli asansörü teknisyeni gibi sende iş bulabilirsin. Kendime güveniyorum, tecrübeliyim engelli asansörü donanımından yada yazılımından anlarım iş arıyorum diyorsan zaman kaybetme. Yapman gereken aşağıdaki facebook sayfasından bize ulaşmaktır. Sayfamızı beğenmeyi, çevrendeki diğer arkadaşlarınla paylaşmayı unutma!     

Asansör Firmaları, Asansör Servisleri, Asansör Teknik Servisi